BEZ KATEGORII

Skuteczność masek antysmogowych

by on 7 lipca, 2019, Brak komentarzy

O skuteczności masek antysmogowych mamy często okazję rozmawiać późną jesienią i podczas długiej zimy, kiedy to nad Polskę przychodzi bardzo zimny front, a my zaczynamy palić coraz więcej w piecu. Da się niestety od razu zauważyć, a szczególnie wieczorami, że z niektórych kominów leci bardzo czarny dym. Ludzie palą czym popadnie z braku pieniędzy lub po prostu z nieświadomości, że zatruwają życie siebie i innych. Maski antysmogwe gdzie kupić, to pytanie, które bardzo często pada z naszych ust, gdy problem zaczyna nas przytłaczać. 

Skuteczność masek

Maski antysmogowe zatrzymują według badań ponad 99% szkodliwych substancji, które dostają się do naszego organizmu. Jest to bardzo dobry wynik i wiele osób dlatego decyduje się na zakup takiego gadżetu. Niestety prawie żadna z szerzej dostępnych masek, której cena jest w miarę przystępna, nie gwarantuje nam stuprocentowej pewności, że do naszych płuc nie dostaną się żadne szkodliwe substancje. Szczególnie zimą powinniśmy ograniczyć więc do minimum przebywanie na zewnątrz. 

Problem sportowców

Bardzo duży problem mają sportowcy, którzy nie mogą sobie pozwolić na kilkutygodniowe przerwy w ćwiczeniach. Starają się oni zakupić jak najlepsze maski, które dostępne są w sprzedaży. Gdzie kupić maskę antysmogową? To bardzo często zadawane pytanie w środowisku aktywnych sportowo osób. Dobrą alternatywą na zimowe tygodnie może być pobliska siłownia.

Tags:

About the author

Sprzęt do zakupu, również niezbędny przy nartach

Brak komentarzy

Efektowne kije w atrakcyjnej cenie

Brak komentarzy

Dobre wiązania snowboardowe muszą być dobrze powiązane z butem

Brak komentarzy

Wodoodporne buty i nie tylko – oferta sklepu marki McKinley

Brak komentarzy

Co warto wiedzieć przed zakupem kurtki narciarskiej?

Brak komentarzy

5 porad dotyczących wyboru odpowiednich butów turystycznych

Brak komentarzy