BEZ KATEGORII

Dobre wiązania snowboardowe muszą być dobrze powiązane z butem

by on 14 grudnia, 2022, Brak komentarzy

Popytaj w lokalnym parku lub popytaj wśród kolegów lub znajomych, a na pewno znajdziesz kogoś, kto wypróbował twoje wiązania. Poproś tę osobę, aby wypróbowała twoje wiązania i powiedziała ci, czy są wygodne, czy nie. Jeśli osoba jest w bólu lub niewygodne podczas jazdy, to są szanse, że wiązania nie są dopasowane do nich prawidłowo.

Możesz również zapytać kogoś, kto wypróbował inne wiązania w innym sklepie, aby uzyskać drugą opinię. Różne sklepy mają różne rodzaje wiązań, więc ważne jest, aby uzyskać bezstronną opinię, niezależnie od tego, który sklep wybierzesz.

Kiedy testować nowe wiązania snowboardowe w bazie, a nie tylko na śniegu

Nawet jeśli wiązania czują się dobrze, gdy jeździsz w nich na śniegu, nie oznacza to, że będą wygodne, gdy będziesz ich używać na górze. Gdy już kupisz swoje nowe wiązania, zabierz je na górę i wypróbuj.

Upewnij się, że są one odpowiednio dopasowane do Twoich stóp, a także, że są elastyczne, ale jednocześnie wystarczająco sztywne, aby wspierać Cię podczas jazdy.

Pamiętaj, że podczas jazdy zawsze powinno być Ci wygodnie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek wady w działaniu wiązań, powinieneś zabrać je z powrotem do sklepu.

Jeśli okaże się, że twoje wiązania nie są wyrównane prawidłowo, możesz użyć kawałka kredy, aby zaznaczyć, gdzie twoje wiązania powinny być wyrównane. Pozwoli to na prawidłowe ustawienie wiązań podczas jazdy.

Zastosowania wiązań w praktyce

Niektóre wskazówki i triki przy zakupie i używaniu wiązań snowboardowych https://dobrenarty.pl/snowboarding/wiazania-snowboardowe/ obejmują wykorzystanie naturalnych ruchów ciała, nie zmuszaj stóp lub palców do wiązań, pozwól stopom i nogom podążać za ruchami ciała i nie przechylaj się do skrętów lub szyn. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, będziesz miał więcej komfortu i przyjemności z jazdy na snowboardzie na światowym poziomie.

Tags:

About the author

Sprzęt do zakupu, również niezbędny przy nartach

Brak komentarzy

Efektowne kije w atrakcyjnej cenie

Brak komentarzy

Wodoodporne buty i nie tylko – oferta sklepu marki McKinley

Brak komentarzy

Co warto wiedzieć przed zakupem kurtki narciarskiej?

Brak komentarzy

5 porad dotyczących wyboru odpowiednich butów turystycznych

Brak komentarzy

Buty piłkarskie – jakie wybrać?

Brak komentarzy