AKCESORIA

Wybierz parę nart z paskami na podstawie wagi i zwrotności

by on 19 grudnia, 2022, Brak komentarzy

Podczas gdy cięższa para nart będzie łatwiejsza do kontrolowania na stoku, może być cięższa niż potrzebujesz i nieporęczna do noszenia. Para nart, która jest nieco cięższa niż myślisz, że potrzebujesz, pomoże ci w tym względzie. Z drugiej strony, zbyt lekka para będzie trudniejsza do opanowania.

Możesz rozważyć połączenie nieco cięższej pary z parą nart o mniejszym zakresie wagowym. Pomoże Ci to uzyskać komfort z obciążeniem i ułatwi przemieszczanie się z miejsca na miejsce na górze.

Rozważ opcje hamulców oraz konkretnych nart z paskami

Opcje hamulców to w zasadzie sposoby na uratowanie nart przed odlotem. Chociaż żaden narciarz nie lubi tracić kontroli, dobrze jest mieć plan w miejscu, jeśli tak się stanie. Na przykład, jeśli jesteś między skrętami i upadniesz, będziesz chciał mieć opcję hamowania, taką jak wiązania hamulcowe lub kijki narciarskie, które pomogą zatrzymać upadek i uchronią cię przed mocnym uderzeniem w ziemię. Narty z paskami to termin częściej używany w skimboardingu, ale może być również używany w odniesieniu do nart.

Kiedy jeździsz na nartach z paskami, musisz pokryć górną część nart warstwą griptape, aby zapewnić sobie przyczepność na stoku. Dzięki temu nie ślizgasz się i nie tracisz kontroli.

W nartach z paskami https://dobrenarty.pl/skituring/foki/ możesz używać różnych kolorów, aby wskazać wyjścia lub zaznaczyć miejsca. Możesz również użyć taśmy griptape, aby dodać do swoich nart osobisty akcent, taki jak liczba wypitych drinków, pseudonim lub motto.

Tags:

About the author

Odkrywamy Tajemnice Wyboru Pompki do Roweru, Która Spełni Twoje Oczekiwania

Brak komentarzy

Komfort i Bezpieczeństwo Podczas Dziecięcych Przygód na Rowerze

Brak komentarzy

Plecak Patagonia- czy to idealny model plecaka w góry?

Brak komentarzy

Jak działaja ogrzewacz do rąk?

Brak komentarzy

Naszywki na ubrania – które wybrać?

Brak komentarzy

Z czego produkuje się nieśmiertelniki?

Brak komentarzy