SPORT

Rowery elektryczne – nowy sposób na aktywność

by on 17 kwietnia, 2018, Brak komentarzy

Chyba każdy w dzieciństwie lubił jazdę na rowerze – wiatr we włosach, słońce na twarzy – to wrażenia, których nie da się zapomnieć. Jednak z biegiem lat, wiele osób odstawia dwa kółka, tłumacząc to tym, że stale brakuje czasu na aktywność fizyczną. A gdy w końcu przyjdzie długo wyczekiwana emerytura, to często strach jest wsiadać na rower z obawy o wydolność własnego organizmu. Na szczęście i na to znalazł się sposób!

Rowery elektryczne – moda czy wygoda?

Na rynku sprzętu kolarskiego coraz popularniejsze są rowery z napędem elektrycznym. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy ze względu na kłopoty ze zdrowiem nie mogą zbytnio się przemęczać. Często też sprzęt ten kupowany jest również dlatego, że stał się po prostu modny. Wybór jest bardzo duży, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Pod górkę czy z górki – zawsze przyjemnie

Napęd elektryczny w rowerze działa zarówno na powierzchni płaskiej jak i podczas jazdy pod górkę. Rowery elektryczne posiadają zazwyczaj kilkustopniową regulację mocy, dzięki czemu samemu można regulować moc napędu. Dostępne na rynku modele różnią się między sobą zarówno zastosowanym napędem jak i wytrzymałością baterii. Rowery ze średniej półki cenowej są w stanie przejechać około czterdziestu kilometrów bez dodatkowego ładowania. Pojawia się pytanie co zrobić gdy podczas jazdy bateria się wyczerpie? Cóż, wówczas pozostaje już tylko siła własnych nóg.

Tags:

About the author

Zakup biletów na mecze: murawa z bliska

Brak komentarzy

Jakie skarpety sportowe wybrać?

Brak komentarzy

Zakup butów na narty – o czym pamiętać?

Brak komentarzy

Jakie kupić narty?

Brak komentarzy

Najważniejsze sprawy dotyczące nart?

Brak komentarzy

Czy warto kupić oryginalne narty Fischer RC4?

Brak komentarzy