HULAJNOGI

Jak kupić dobrą elektryczną hulajnogę?

by on 14 września, 2020, Brak komentarzy

Hulajnogi elektryczne to ostatnimi czasy coraz popularniejszy widok na polskich chodnikach, czy też ścieżkach rowerowych. Problem tylko w tym, że pomimo tak ogromnej ich popularności, w dalszym ciągu mało który chętny do zakupu takiego urządzenia konsument wie, jakimi cechami powinno się ono charakteryzować. Na co zatem zwracać uwagę, gdy kupuje się elektryczną hulajnogę?

Pojemny akumulator

Wiele osób zwraca głównie uwagę na to, jak szybki jest dany model, lecz to nie szybkość czy też przyśpieszenie jest w tym wypadku ważne, lecz to, jak duży posiada dana hulajnoga akumulator. Wpływać to bowiem będzie na czas jazdy takim modelem na jednym ładowaniu, a co za tym idzie, na maksymalnie przejeżdżany dystans. Rzecz jasna warto kupować modele o jak największych tych parametrach, aby możliwie jak najrzadziej ładować akumulator.

Odpowiednie opony

Nie mniej istotną sprawą co akumulator, jest to, jakie dana hulajnoga posiada opony. Zwykle wyposażone są one w modele najtańsze, które nie tylko bardzo słabo amortyzują wstrząsy podczas jazdy, co sprawia, że już po kilku kilometrach dłonie i nadgarstki poważnie bolą, lecz również nie posiadają odpowiedniej przyczepności. Szczególnie się to odczuwa podczas wjechania na nieco luźniejszą nawierzchnię, gdzie często bezpieczna jazda staje się po prostu niemożliwa. Warto wybrać więc model z oponami lepszej jakości, co wpłynie nie tylko na komfort podróżowania, lecz przede wszystkim na bezpieczeństwo i pozwoli uniknąć bolesnych upadków, a być może nawet poważnych urazów.

Tags:

About the author

Kiedy należy wymienić deck w hulajnodze wyczynowej?

Brak komentarzy

Kółka do hulajnogi wyczynowej – kiedy należy je zmienić?

Brak komentarzy

Części do hulajnogi wyczynowej – czy się opłaca?

Brak komentarzy

Hulajnogi wyczynowe, wszystko co trzeba wiedzieć 

Brak komentarzy

Elektryczna hulajnoga – pomysł na udany prezent

Brak komentarzy