SPRZęT WSPINACZKOWY

Zadbaj o narty przed kolejnym zimowym sezonem!

by on 9 marca, 2022, Brak komentarzy

Każdy szanujący się narciarz, dokładnie wie, że trzeba o swój sprzęt odpowiednio zadbać, zanim nadejdzie kolejny zimowy sezon. Z tego też powodu, coraz częściej poszukują oni idealnego zestawu do serwisowania nart, który wyróżni się nie tylko dość przystępną ceną, ale także i kompleksowością. Takich zestawów z pewnością na rynku nie brakuje, jednak to właśnie sprzęt serwisowy Toko znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Odpowiednie nawoskowanie nart to podstawa

Sprzęt do serwisowania Toko https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1382451813-Toko.html, to przede wszystkim to, co niezbędne do odpowiedniego nawoskowania nart. Jak łatwo można się domyślić, istnieją dwa główne narzędzia, które do tego procesu służą. Po pierwsze jest to żelazko, a po drugie jest to specjalistyczny wosk.

To właśnie wosk stanowi główny preparat, który pomoże zadbać o narty w odpowiedni sposób. Zwykle używa się go jeszcze przed rozpoczęciem jazdy, by zapobiec sytuacji, w której narty przywierają do śniegu i nie gwarantują odpowiedniego poślizgu.

Z kolei żelazko, jest przedmiotem, który pomoże narciarzom ten wosk odpowiednio rozprowadzić i sprawić, by się on do nich przykleił. Warto zwrócić uwagę, że dobre żelazko powinno mieć kilka możliwości ustawienia, dzięki czemu narciarzom o wiele łatwiej będzie kontrolować jego temperaturę i będą mogli nakładać wosk z o wiele większą precyzją.

Kolejnym niezbędnym elementem jest także pazur, który pomoże usunąć nadmiar preparatu.

Sprzed serwisowy do nart Toko- co zawiera?

Sprzęt serwisowy Toko zapewnia kompleksowy zestaw, który pomoże odpowiednio nawoskować narty. Tak więc znajdziemy w nim:

  • wysokiej jakości żelazko
  • pazu
  • drobne i grube szczotki
  • podkładkę wykonaną z korka lub filcu
  • papier do woskowania

Dzięki wyżej wymienionym przedmiotom, narty będzie można odpowiednio przygotować, zanim narciarze wyruszą na pierwsze zjazdy po górskich stokach.

Sprzęt serwisowy Toko do nart staje się więc prawdziwym niezbędnikiem, szczególnie przed sezonem zimowym.

Tags:

About the author

Zakup plecaka turystycznego

Brak komentarzy

Dobre przygotowanie do wyjazdu na narty

Brak komentarzy

Gdzie można kupić dobrą kurtkę puchową?

Brak komentarzy

Sprzęt alpinistyczny, na jaki się zdecydować, aby doskonale się sprawdził?

Brak komentarzy

Wygodne buty górskie

Brak komentarzy

Czym jest magnezja i kto powinien ją stosować?

Brak komentarzy