AKCESORIA

Wyprawa w teren niezależnie od pogody

by on 13 lutego, 2019, Brak komentarzy

Złe warunki atmosferyczne nie muszą oznaczać końca aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Wystarczy zmienić sposób kompletowania sprzętu i dodać akcesoria ułatwiające kontrolę temperatury ciała. W grę wchodzą akcesoria poprawiające bezpieczeństwo oraz pozwalające na dostęp do gorących napojów w każdym miejscu.

Ciepło jest priorytetem

Wyprawa w teren niezależnie od pogodyJeżeli warunki atmosferyczne znacząco zwiększają ryzyko wychłodzenia organizmu, ważny jest wybór odpowiedniego termosu na wyjścia w teren. Jest to szansa na lepszą pracę organizmu nawet jesienią i zimą. Naczynia takie długo utrzymują ciepło napojów. W tym wypadku w każdej chwili można mieć dostęp do gorącej kawy lub herbaty. Dodatkowo uczestnik takich wyjść w teren powinien zadbać o odpowiedni strój, który ułatwi utrzymanie stałej temperatury ciała. Dopiero taki zestaw będzie zapewniał wysoki komfort podczas aktywności fizycznej.

Zabezpieczenie zdrowia użytkownika

Chłodniejsze pory roku takie jak zima i jesień charakteryzują się tym, że szybko zapada zmrok. Dobrze jest przewidzieć takie warunki i wybierać odzież z elementami odblaskowymi. W ten sposób osoba jest bardziej widoczna i następuje to z większej odległości. Odzież taka ma również kieszenie transportowe, gdzie można włożyć termos, aby nie zajmował miejsca w plecaku lub torbie. W tym wypadku będzie on zawsze pod ręką, co pozwoli na wygodne spędzanie czasu na aktywności fizycznej w terenie z dala od cywilizacji.

Tags:

About the author

Wybieramy namiot turystyczny na górskie wędrówki

Brak komentarzy

Kamera sportowa – ciekawy gadżet

Brak komentarzy

Jaka torba sportowa?

Brak komentarzy

Basen – rozrywka dla każdego

Brak komentarzy

Jaki plecak męski Nike wybrać?

Brak komentarzy

Kije trekkingowe sposobem na aktywny wypoczynek

Brak komentarzy