SPORT

Różne typy hulajnóg elektrycznych

by on 11 kwietnia, 2019, Brak komentarzy

Hulajnogi elektryczne są coraz częściej spotykane na ulicach i to nie tylko w rękach dzieci, lecz również dorosłych. rzez ostatnie kilka lat stały się one niezwykle popularnym, ekonomicznym i przyjemnym środkiem transportu. Wiele osób wybiera hulajnogę zamiast roweru.

Różne typy hulajnóg

Hulajnogi elektryczne występują w różnych wersjach, kolorach i w różnym wyposażeniu. Jednym z popularnych rodzajów hulajnóg elektrycznych jest wersja wyróżniająca się bardzo dużymi kołami oraz dętkami. Takie rozwiązanie ma oczywiście zarówno zalety, jak i wady. Tu na pewno należy mieć na uwadze fakt, że pompowane opony mogą się niestety przebić (a to podobno często się zdarza). Aczkolwiek to właśnie dzięki nim, hulajnogi elektryczne są bardzo dobrze amortyzowane (eliminują drgania). Takie rozwiązanie sprawia też, że hulajnogą możemy jeździć poza utwardzane drogi, a to daje nam możliwość większego wykorzystywania możliwości tego specyficznego pojazdu. Tak więc takim modelom niestraszne są wszelkiego rodzaju trasy szutrowe, kostka brukowa, a nawet głębsza trawa czy leśne korzenie. Takie właściwości tego pojazdu, zapewniają bardzo komfortową jazdę po „miejskiej dżungli”, w której to aż roi się od mniejszych lub większych krawężników i wszelkiego rodzaju nierówności.

hulajnoga elektryczna

Jak szybko można jeździć hulajnogą elektryczną?

Hulajnogi elektryczne mogą osiągnąć maksymalną prędkość nawet do 25 km/h w tzw. trybie zwykłym i około 18 km/h w trybie oszczędzania energii. Wydajność hulajnogi zależy w dużej mierze od wagi. Według wielu testów, przy wadze np. około 65 kg, można na niej przejechać nawet około 25 km.

Tags:

About the author

Chroń swoje oczy na nartach!

Brak komentarzy

Czym jest żel energetyczny?

Brak komentarzy

Kurtki Rossignol czyli znakomity stosunek ceny do jakości

Brak komentarzy

Szybka nauka jazdy na nartach dla dzieci!

Brak komentarzy

Dlaczego jazda na nartach jest tak popularna? Prosta nauka jazdy na nartach

Brak komentarzy

Jak kupić odpowiednie narty?

Brak komentarzy