ODZIEż SPORTOWA

Maska antysmogowa z symbolem N99

by on 25 marca, 2019, Brak komentarzy

Według wielu dostępnych badań im dłużej wdychamy różnego rodzaju zanieczyszczenia pochodzące z powietrza, tym większe jest ryzyko rozwoju wielu chorób.

Negatywny wpływ smogu na zdrowie

Różnego rodzaju toksyczne związki, które zawarte są w smogu, upośledzają funkcje obronne dróg oddechowych, a tym samym umożliwiają wniknięcie do organizmu wirusom i bakteriom. To z kolei sprzyja rozwojowi infekcji, upośledza wymianę gazową w płucach, co w konsekwencji powoduje większe obciążenie serca. Zanieczyszczenia powietrza nasilają też objawy alergii czy astmy. W najbardziej skrajnych przypadkach, nieustanne narażenie na zanieczyszczenia może prowadzić do rozwoju nowotworów. Maska antysmogowa to jedyne rozwiązanie, pozwalające na zmniejszenie przenika zanieczyszczeń.

Co wyróżnia dobrą maskę antysmogową?

Dobra maska antysmogowa musi być wyposażona w dobry jakościowo filtr, który skutecznie będzie hamował przenikanie mikrozanieczyszczeń. Przede wszystkim musi być wyposażona w filtry, które skutecznie zatrzymują pyły zawieszone w atmosferze. Wybierając maskę antysmogowa, koniecznie należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona międzynarodowy symbol N99, który oznacza, że dobrze dopasowana maska antysmogowa powinna zatrzymać około 99 proc. wszystkich pyłów. Tylko specjalnie oznakowana maska daje pewność, że spełnia ona wymogi unijne pod kątem filtrowania powietrza, a tym samym, że odpowiednio chroni nasze zdrowie.

Tags:

About the author

Modne legginsy

Brak komentarzy

Jakie zimowe kurtki Nike są obecnie w modzie?

Brak komentarzy

Dresy marki Nike

Brak komentarzy

Jak się ubrać do biegania?

Brak komentarzy

Najlepsze rzeczy marki Adidas

Brak komentarzy

Koszulki adidas

Brak komentarzy