SPORTY WODNE

Kurs Essential Navigation & Seamanship, a więc kursy nawigacji morskiej

by on 9 lutego, 2021, Brak komentarzy

Podczas wyboru kursu należy przede wszystkim zastanowić się czego chcemy się nauczyć i czego oczekujemy od prowadzącego szkolenie. Musimy określić swoje wymagania względem wiedzy, którą chcemy posiadać po zakończeniu.

Kursy przygotowywane są z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z żeglarstwem ale też dla tych, którym rejsy nie są już obce. To wiedza teoretyczna z naciskiem na wykorzystanie jej w praktyce. Kompletny pakiet materiałów do przyswojenia i ćwiczenia z użyciem map tradycyjnych oraz elektronicznych. Więcej szczegółów na: https://fairwinds.pl/kurs-essential-navigation-seamanship/.

Każdy kurs składa się z trzech etapów:

  1. Początkujący, a więc właśnie odkryłem, że pasjonują mnie rejsy i chcę brać w nich udział. Podstawy ustalania pozycji i znajdowania jej na mapie.
  2. Średniozaawansowny, czyli już ładnych parę lat żegluję, ale chciałbym pogłębić swoją wiedzę i zacząć prowadzić krótkie pasaże. Wiedza na temat przygotowania rejsu oraz bezpieczeństwa w prowadzeniu nawigacji przybrzeżnej.
  3. Zaawansowany, więc samodzielnie prowadzisz już rejsy i masz doświadczenie żeglarskie, ale chcesz się dodatkowo dokształcić. Profesjonalny kurs umożliwiający nabycie jeszcze większej wiedzy i uporządkowanie wiedzy już posiadanej.
Tags:

About the author

Wysokiej jakości wędka i nie tylko – na co pozwala sklep wędkarski?

Brak komentarzy

Jak uzyskać świadectwo radiooperatora?

Brak komentarzy

Kurs SRC – czym się cechuje?

Brak komentarzy

Prawdziwa gratka, czyli profesjonalny kurs

Brak komentarzy

Jacuzzi dmuchane – sposób na odpoczynek w domowym zaciszu

Brak komentarzy

Rozpoczynamy przygodę z marinami

Brak komentarzy