BEZ KATEGORII

Jesień – czas na sportowe zakupy

by on Wrzesień 22, 2015, Brak komentarzy

Pierwsze jesienno-zimowe przymrozki sprawiają, że uświadamiamy sobie, jak wiele rodzajów aktywności fizycznej było dostępnych przez cały sezon letni. Jest to też okres, kiedy obiecujemy sobie, że wiosną zaczniemy z tych wszystkich możliwości korzystać. I może to w końcu być czas, gdy zaczniemy te obietnice wprowadzać w życie.

Posezonowe wyprzedaże w sklepach sportowych dają możliwość zaoszczędzenia naprawdę dużych kwot na artykułach związanych ze sportami letnimi. Nie ma w ciągu roku lepszej okazji, by kupić bramki do piłki nożnej, strój kąpielowy, czy piłkę do siatkówki plażowej.

Przede wszystkim jednak, warto inwestować w sprzęt do sportu, który faktycznie będziemy uprawiać. Gadżet, który przeleży lato w garażu, raczej nie pomoże nam zrzucić nabytej przez zimę nadwagi.

bramka-pilkarska-215Dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających swój ogród, lub dowolny skrawek ziemi, jest zakup bramek do piłki nożnej. Dostępne są one w dowolnym rozmiarze, także w wersji mini dla dzieci. Bramki kupić można do zamontowania na stałe, lub – co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem – w wersji przenośnej.

Dużym plusem tego pomysłu jest fakt, że oprócz zakupu bramek i zwykłej piłki, koszta są znikome. Na szczęście piłka nożna nie wymaga przygotowywania i utwardzania nawierzchni do gry (a w zasadzie wszelkie utwardzanie jest wręcz niewskazane).

W podobny sposób można poczynić przedsezonowe przygotowania do uprawiania innych dyscyplin – np. kupując kosz i utwardzając boisko. Inne dyscypliny, o których warto pomyśleć już teraz to siatkówka czy badminton. Wszystko zależy oczywiście od własnych upodobań i preferencji.

Tags:

About the author

Dlaczego warto ćwiczyć z ławeczką do brzuszków?

Brak komentarzy

Bieżnia bez wiekowych ograniczeń

Brak komentarzy

Ćwiczenia ze stepperem

Brak komentarzy

Mata do ćwiczeń zapewnia odpowiednią amortyzację i chroni przed urazami

Brak komentarzy

Zalety i wady treningu na rowerku stacjonarnym

Brak komentarzy

Jak działa pulsometr?

Brak komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *