BEZ KATEGORII

Dobre rękawice narciarskie to podstawa na stoku

by on 14 lutego, 2022, Brak komentarzy

Jeśli lubisz jeździć na nartach, to dobrze wiesz, jak ważne jest zachowanie odpowiedniej temperatury ciała. Zarówno przegrzanie, jak i przemarznięcie sprawia, że musimy wykonać przymusową przerwę, a dodatkowo narażeni jesteśmy na rozwój infekcji, która storpeduje nasze plany narciarskie. Podstawowe wyposażenie obejmujące czapkę, spodnie, kurtkę i odpowiednie rękawice narciarskie pomoże w komfortowym szusowaniu od rana, do późnego wieczora. Co zrobić, by nasze rękawiczki narciarskie spełniały swoje zadania, były wygodne i jednocześnie ciepłe? Dowiesz się tego z dalsze części dzisiejszego artykułu.

Na co zwrócić uwagę kupując rękawiczki narciarskie

rękawice narciarskie

Kupując rękawiczki narciarskie, nie kierujmy się wyłącznie grubością powłoki. Ma ona niewiele wspólnego z ciepłem, jakie powinny zapewniać rękawice. Materiał musi być jak najbardziej naturalny i najlepiej, by umożliwiał oddanie wilgoci na zewnątrz. Jeśli kupimy produkt super szczelny to w momencie, gdy się zgrzejemy, nasz komfort mocno spadnie, a przecież w trakcie szusowania na nartach nie zawsze jest nam zimno. Warto zdecydować się na rękawice narciarskie skórzane, które wykonane są z naturalnych surowców i zapewniają znakomity komfort cieplny.

Kupimy je w każdym większym sklepie z akcesoriami dla narciarzy np. tutaj. Cena nie powinna być przesadnie wygórowana. Takie rozwiązanie jest zawsze w modzie. Dobrze wygląda do każdej kurtki i każdych nart. Idealnie nadaje się również na deskę. Dobre rękawiczki narciarskie to absolutnie podstawowa rzecz, która pozwala nam cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na stoku.

Tags:

About the author

Buty piłkarskie – jakie wybrać?

Brak komentarzy

Dlaczego kask rowerowy jest tak ważny?

Brak komentarzy

Skuteczność masek antysmogowych

Brak komentarzy

Sprzęt dla dziecka w sklepie turystycznym

Brak komentarzy

Zabezpiecz elementy trampoliny w ogrodzie

Brak komentarzy

Worki bokserskie

Brak komentarzy