SPORT

Czym charakteryzują się turfy

by on 13 lipca, 2018, Brak komentarzy

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się buty piłkarskie turfy, które doskonale sprawdzą się podczas gry w piłkę nożną na zmrożonej i sztucznej nawierzchni. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym charakteryzuje się obuwie tego typu i jakie są jego największe zalety.

Buty z podeszwą zewnętrzną

Turfy najprościej rzecz mówiąc to popularne buty z podeszwą zewnętrzną, które mogą być wykorzystane do gry na wielu różnych nawierzchniach. Warto ich potencjał wykorzystać przede wszystkim latem, kiedy to większość muraw piłkarskich jest sucha i bardzo twarda. Warto wspomnieć również i o tym, że oryginalne turfy to również idealny wybór dla tych zawodników, którzy trenują na halach.

Czym charakteryzują się turfy?

Turfy charakteryzują się nietypowym sposobem umieszczenia wypustek podeszwy zewnętrznej. Wypustek jest bardzo dużo i są niewielkie, dzięki czemu cały ciężar ciała może rozłożyć się na kilka różnych punktów podparcia. Specjalny sposób umieszczenia podeszwy sprawia, że obuwie tego typu nie obciąża stopy i zawodnicy zyskują olbrzymie poczucie komfortu. Nie można zapominać także o wysokim poziomie przyczepności, która na twardych nawierzchniach odgrywa bardzo ważną rolę.

Dla kogo są turfy

Buty z podeszwą zewnętrzną to doskonała propozycja dla początkujących i doświadczonych zawodników, którzy trenują na „Orlikach”. Porządne buty piłkarskie to gwarancja dobrej gry, dlatego też warto postawić na solidne obuwie od renomowanego producenta, dzięki któremu zdobędziemy olbrzymią przewagę nad pozostałymi piłkarzami.

Tags:

About the author

Czym jest żel energetyczny?

Brak komentarzy

Kurtki Rossignol czyli znakomity stosunek ceny do jakości

Brak komentarzy

Szybka nauka jazdy na nartach dla dzieci!

Brak komentarzy

Dlaczego jazda na nartach jest tak popularna? Prosta nauka jazdy na nartach

Brak komentarzy

Jak kupić odpowiednie narty?

Brak komentarzy

Nordic walking w walce o szczupła sylwetkę

Brak komentarzy