BEZ KATEGORII

Ćwiczenia ze stepperem

by on Kwiecień 28, 2016, Brak komentarzy

Wiosna i lato to czas kiedy większość z nas chce zadbać o siebie, swoją sylwetkę i dobre samopoczucie. Poza zmianą nawyków żywieniowych szukamy również odpowiednich dla siebie ćwiczeń. Już od kilku lat wiele osób wybiera te, które wykonywane są przy użyciu steppera. Dlaczego tak się dzieje?

stepper sportowy

Wygodne ćwiczenia w domowym zaciszu

Nie da się ukryć, że większość z nas nie ma czasu na regularne wypady do siłowni a w mieszkaniu nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca. Sportowy stepper w takiej sytuacji sprawdza się idealnie, ponieważ nie jest ani bardzo drogim, ani dużym urządzeniem. Osoby, które wykorzystują go do ćwiczeń mówią, że z powodzeniem mogą to robić w czasie wolnym, np. podczas słuchania muzyki czy oglądania telewizji. W dzisiejszych czasach to spory plus.

Czy to przynosi efekty?

Wiele osób, które zastanawiają się nad zakupem tego urządzenia obawia się, że taki trening nie przyniesie oczekiwanych efektów. Jak jest w istocie? Osoby, które trenują przy użyciu steppera zauważają, że ich mięśnie nóg i pośladków są znacznie lepiej wymodelowane. Co więcej ujędrnia się też skóra i znika cellulit. Warto również dodać, że trening przy użyciu tego urządzenia pozwala na spalanie kalorii oraz wzmacnia wydolność.

Tags:

About the author

Dlaczego warto ćwiczyć z ławeczką do brzuszków?

Brak komentarzy

Bieżnia bez wiekowych ograniczeń

Brak komentarzy

Mata do ćwiczeń zapewnia odpowiednią amortyzację i chroni przed urazami

Brak komentarzy

Zalety i wady treningu na rowerku stacjonarnym

Brak komentarzy

Jak działa pulsometr?

Brak komentarzy

Ruch czy odżywanie – co jest ważniejsze przy odchudzaniu?

Brak komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *